Dostawa

DOSTAWA

Oferent dostarczy towar lub usługę w uzgodnionym terminie. Partnerem umownym w zakresie dostawy jest GLS Polska, jednak oferent zastrzega sobie prawo do wyboru innej usługi dostawy, jeśli umożliwi to sprawniejszą realizację zamówienia.

Dostawca zobowiązuje się do dostarczenia wszystkich przesyłek w ciągu 3-7 dni roboczych, chyba że ustalono inaczej.

Po przekazaniu paczki firmie kurierskiej, otrzymasz na swój adres e-mail powiadomienie z numerem śledzenia paczki oraz linkiem, pod którym możesz zmienić adres dostawy, jeśli chcesz.

Dostawa zazwyczaj odbywa się w godzinach porannych, a przed dostawą zostaniesz powiadomiony przez firmę kurierską e-mailem, SMS-em lub telefonicznie. Jeśli w chwili doręczenia nie ma Cię pod wybranym adresem, kurier może zdeponować przesyłkę w najbliższym paczkomacie lub sklepie GLS Polska. W takim przypadku otrzymasz SMS z kodem do odbioru przesyłki.

Uwaga: Za przekierowanie do paczkomatu mogą zostać naliczone dodatkowe opłaty. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o bezpośredni kontakt z dostawcą GLS Polska .

Koszt dostawy to 16zł. W przypadku płatności za pobraniem należy uiścić dodatkową kwotę w wysokości 9 zł. Tych kosztów można uniknąć, jeśli płaci się kartą kredytową.

Zakupiony towar dostarczamy tylko na terenie Polski.

Aby uzyskać więcej informacji na temat dostawy i wysyłki, prosimy o kontakt pod adresem [email protected].

KILKA WSKAZÓWEK PO OTRZYMANIU PRZESYŁKI – TWÓJ ZAKUP

Ponieważ rozumiemy, że kupiłeś produkt nie widząc go ani nie testując, dajemy Ci 14 dni na zwrot bez wyjaśnienia. Możesz również wymienić produkt (np. na inny rozmiar lub kolor) lub zwrócić go, jeśli dotarł uszkodzony.

Więcej o zwrotach i reklamacjach dowiesz się TUTAJ.

W przypadku reklamacji lub odstąpienia od umowy również masz pewne obowiązki, dlatego zastosuj się do poniższych wskazówek:

– Ostrożnie otwórz opakowanie i zachowaj je w stanie nienaruszonym.
– Zachowaj paragon, ponieważ znajduje się na nim adres, pod który możesz zwrócić paczkę.
– Obejrzyj dokładnie produkt, w razie potrzeby dokładnie go przetestuj – uważaj, aby nie uszkodzić produktu.
– Nie usuwaj etykiet, dopóki nie będziesz pewien, że zatrzymasz produkt.